Usługi księgowe

Usługi księgowe - 5ever.plNasze biuro rachunkowe stworzyło specjalną propozycję dla pracowników ochrony zdrowia. Dzięki bogatemu doświadczeniu we współpracy z branżą medyczną jesteśmy w stanie zoptymalizować wydatki na księgowość. Koszt tej specjalnie przygotowanej oferty może wynosić już od 119 zł. Usługi księgowe w pakiecie obejmują między innymi bieżącą obsługę księgową, rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz roczne deklaracje podatkowe.

Dzięki temu nie trzeba nadążać za ciągle ulegającymi zmianom przepisami podatkowymi – zrobimy to za Ciebie.

Dokładne informacje odnośnie specjalnej oferty usług księgowych dedykowanych dla lekarzy, pielęgniarek i pozostałego personelu medycznego znajduje się pod adresem: https://kuczawska.pl/ksiegowosc-dla-lekarzy-pielegniarek-poloznych.

Księgowość dla lekarzy

Mamy świadomość, że nieodłączną cechą zawodu lekarza jest ciągły brak czasu – a w przypadku osób zatrudnionych na kontraktach lub prowadzących własną działalność koniecznością jest dopilnowanie, by wszystkie dokumenty i rozliczenia były zgodne z aktualnymi przepisami. Trudno jest to pogodzić z pracą lekarza.

Nasza propozycja uwzględnia specyfikę tej profesji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wyszkolonej kadrze prowadzimy księgowość dla lekarzy na najwyższym poziomie.

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu podatkowych książek przychodów i rozchodów, kart podatkowych i ryczałtu ewidencjonowanego. Zakres usług biura w dziedzinie księgowości dla lekarzy obejmuje również ewidencje dokumentów księgowych w PKPiR, ewidencję środków trwałych i WNIP, przygotowanie deklaracji na potrzeby podatku dochodowego, obliczanie zaliczek na podatek dochodowy, prowadzenie rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, przygotowanie deklaracji ZUS jak również rocznego zeznania podatkowego.

Księgowość dla pielęgniarek

Poza usługami dla lekarzy oferujemy także księgowość dla pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych i innych profesji medycznych z uwzględnieniem ich specyfiki. Mamy świadomość, że każdy zawód medyczny wiąże się ze specyficznymi dla niego wydatkami i potrafimy odpowiedzieć na rozmaite potrzeby naszych klientów.

Bogate doświadczenie we współpracy z przedstawicielami różnych zawodów możemy sprostać wyzwaniom księgowości dla pielęgniarek i innych pracowników służby zdrowia. To sprawia, że nasze usługi zapewniają sto procent gwarancji satysfakcji klientów z nami współpracujących.