Endermologia sprzętem LPG Alliance – jak to działa?

Endermologia sprzętem LPG Alliance – jak to działa? - 5ever.plEndermologia jest wyszczuplającym masażem podciśnieniowym, który pomaga pokonać cellulit i nadwagę w wybranych obszarach ciała. Ujędrnia skórę, odejmuje lat i dodaje sprężystości, a spektakularne efekty widoczne są zaraz po trzech zabiegach. Jest to aktualnie najlepsza metoda na polepszenie kondycji skóry i kształtowanie sylwetki w gabinecie odnowy biologicznej.

Masaż odbywa się pod wysokim ciśnieniem z wykorzystaniem specjalnej głowicy, która składa się z dwóch rolek i komory ssącej pomiędzy nimi, w konsekwencji czego wskazana część ciała masowana jest w podobny sposób od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Pacjentki zakładają specjalistyczny kombinezon, żeby zabieg był całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Endermologia może kształtować sylwetkę, albo rysy twarzy. masaż trwa od 10 do 40 minut w zależności od oczekiwań klientki i wybranej części ciała.

Maszyna Alliance to najbardziej nowoczesna wersja. Pracuje o wiele szybciej, aniżeli poprzedni model. Zmodernizowana głowica do masażów Alliance jest jedną napędzaną rolką i klapką, która jednocześnie stymuluje utratę tłuszczu. Urządzenie Alliance wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i wygładzenie skóry. Klientka nie czuje uczucia bólu i dyskomfortu, prędzej relaksujący masaż, który umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek, tak aby po zabiegu ciało było wyszczuplone, bez cellulitu, a skóra wyglądała młodziej.

Endermologia lpg alliance w bezpieczny sposób aktywizuje odnowę i tworzenie się odmładzających składników skóry, takich jak kolagen, odpowiedzialny za jędrność skóry, elastynę dla jej sprężystości i kwas hialuronowy, służący do dla naturalnego wypełnienia i nawilżenia skóry i wykorzystywany w medycynie estetycznej już od wielu lat. Masaż eliminuje także toksyny z organizmu, niwelując obrzęki, bóle mięśni i stawów. Zatrzymywanie wody i toksyn jest także przyczyną cellulitu, zatem Endermologia lpg alliance skuteczna jest także w zmaganiu się z tym defektem skóry. Endermologia lpg alliance to aktualnie najczęściej stosowany masaż dla pięknego ciała – https://www.mindful.org.pl/endermologia-lpg-alliance-katowice.